Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Alışveriş Merkezi İnşaatı Yapan Firmalar

02.06.2019
12
Alışveriş Merkezi İnşaatı Yapan Firmalar

Alışveriş Merkezi İnşaatı Yapan Firmalar

Alışveriş merkezi inşa eden şirketler arasında adı geçen şirketimiz, diğer şirketlere kıyasla alışveriş merkezi yapımında da oldukça başarılı işler çıkarmıştır. Alışveriş merkezi inşaatı yapan firmalar Ankara’da ağırlıklı olarak bulunurken, bizler burada da alışveriş merkezi ve diğer yapılarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Büyük araziler üzerinde n tutarlı tasarrufları sağlayarak ve alan verimliliği esasına sonuna kadar uyarak inşa ettiğimiz alışveriş merkezlerimiz ile halkımıza en keyifli anları yaşatmayı hedeflemekteyiz.

Alışveriş merkezlerinde yeşil alan gerekliliğine sonuna kadar inanan Çiçek İnşaat olarak bizler, bol yeşilli alışveriş merkezleri ile hayatınıza keyif katmaya devam ediyoruz. İçerisinde bulunan dükkanların alanlarının en iyi şekilde hesaplanması ve havalandırma gibi teknik hizmetlerin inşaatçı firmaca çözüme ulaştırılması nedeniyle, alışveriş merkezi inşaatı yapan firmaların durumu stresle karşılamasına şahit oluruz. Ancak bizler, güvenilir ekibimiz, birikimine güvenen ustalarımız ve işinin ehli çalışanlarımızsayesinde her işin altından kalkacağımıza inancımız tam! Alışveriş merkezi inşaatı yapan firmalar Ünye’de artan talep ile inşaatlarına başlarken, bizler tüm Türkiye’de sizlerden aldığımız güvenle inşaatlarımıza devam ediyoruz.

Arcadium Alışveriş Merkezi

2002 yılında tarafımızdan yapılan ve mutlulukla referans verebileceğimiz Arcadium Alışveriş Merkezi, 9.800 m alana kurulmuştur. Toplam inşaat sahası olarak kullanılan alan 37.876 m2 iken, kapalı otopark alanı 15.045 m2 olarak belirlenmiştir. Yeşil alanı da unutmadığımız merkezimizde ağaçlara ayrılmış 3.500 m2 alanda nefes alabilirsiniz.

Alışveriş ve yaşam merkezi düşüncesiyle inşa edilen yapı, eğlenme ve dinlenme alanları ile de dikkat çekmektedir. Altındaki imzamızı gururla taşıyan ve halen Ankara’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasındaki yerini koruyum Arcadium Alışveriş Merkezi, üç bloktan oluşması nedeniyle büyüklüğüyle bilinmektedir. İçerisinde hipermarket, dükkanlar, restoranlar, fastfood alanları, bowling, sinema salonları gibi birçok yaşam alanı bulunduran yapı, büyüklüğüne göre oldukça hızlı bir şekilde, 7 aylık çalışma temposuyla bitirilmiştir. Kalite ile zamanında teslimi birleştiren kurumsal çalışma prensibimiz nedeniyle müşteri memnuniyetinden emin olana dek mükemmeli arayan tarzımız nedeniyle yapıda halen herhangi bir yapısal zarar oluşmamıştır.

Onel Alışveriş Merkezi

Karabük,ili  merkezinde 2.450 m2 alana kurulmuş bu alışveriş merkezi, merkezde olması nedeniyle kısıtlı şantiye olanaklarına sahip olmasına rağmen, yine zamanında ve yüksek kaliteyle müşterisine teslim edilmiştir. Toplamda 18.500 m2 kapalı alana sahip merkez, içerisinde dükkanlar, restoranlar, marketler, fastfood restoranları ve sinema salonları bulundurmaktadır. 2005 yapımı bu projede de halen herhangi bir yapısal sorun meydana gelmemiş olup burası, gurur duyduğumuz projelerimiz arasına katılan bir alışveriş merkezi haline gelmiştir. Alışveriş merkezi inşaatı yapan şirketler arasında parlamamıza yardımcı olan tüm projeler gibi bu da gururla referanslarımız arasına girmiştir.

Göksupark Alışveriş Merkezi

Ankara Eryaman’da bulunan alışveriş merkezi, tarafımızdan 2005 yılında inşa edilmiştir. Deneyimli ve uzman kadromuzla yalnızca 2 ayda üstün kaliteden ödün vermeden tamamladığımız alışveriş merkezi, 23.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. 45.000 m2 kapalı alana sahip merkez, keyifle kullanılan yaşam merkezleri arasında yerini almıştır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi