Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimizin kurucuları arasında bulunan İsa Çiçek, 1980 yılında çıraklık yaparak başlamış olduğu inşaat sektöründe zaman içinde pek çok projede görev alarak kısa sürede kalfalık ve ustalık seviyesine yükselmiştir. Bu alanda hayata geçirilen çalışmaların ve projelerin inceliklerini yerinde gözlemleyerek tecrübe kazanan İsa Çiçek’e 1980’li yılların sonlarına doğru sektöre giren Musa Çiçek katılmıştır.

İsa Çiçek ve Musa Çiçek inşaat sektöründeki deneyimlerini usta olarak sürdürmeye devam ederken 1996 yılında İkitelli Sanayi Bölgesi’nde Kayalar A.Ş. tarafından iş alarak taşeronluğa başlamıştır. Sektörün içinden gelen ustalarımız, uzun yıllar boyunca inşaat projelerinin her kademesinde görev almaları sebebiyle yüksek tecrübelerini, görev aldıkları yeni işlerinde de başarılı bir şekilde uygulamaya koymayı sürdürmüştür. İnşaat projelerinin incelikleri hakkında zaman içinde deneyim kazanarak, gelecekte yapımını üstlendikleri tüm projelerde bu deneyimlerinden faydalanmıştır.

İsa Çiçek ve Musa Çiçek’in 1996 yılında taşeronluğa başlamaları sırasında projelere dahil olan Davut Çiçek ile birlikte şirketin temelleri daha sağlam bir hale gelmiştir. İnşaat sektöründe bu tarihten itibaren yollarına 3 kardeş olarak devam eden firmamız, birlikten kuvvet doğar prensibi ile üstlendikleri tüm inşaat projelerinde başarılı sonuçlara imza atmışlardır.

2011 yılından itibaren inşaat sektöründe pek çok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmaya hız veren firmamız, kurucularımızın geçmişten bu zamana kadar kazandığı deneyimlerin ışığında başarılı faaliyetleri hayata geçirmeyi sürdürmektedir. Nitekim 2011 yılının Ekim ayıyla birlikte taşeronluk tecrübelerini kurumsallaştırma amacıyla Çiçek Yapı İnş. Tur. Müh. İç – Dış Tic. Ltd. Şti. firmamızı resmen kurmuşlardır.

Çiçek Yapı şirketimizin inşaat sektöründe bugüne kadar pek çok farklı projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle tecrübelerini birleştiren kurucu ortaklarımız her geçen gün yeni projeleri üstlenerek, sektörde adından söz ettirmeye devam etmektedir. Firmamız kurulduğu tarihten itibaren;

  • Toplu konut projeleri
  • Okul ve üniversite binaları
  • İdari hizmet binaları
  • Alışveriş merkezleri
  • Enerji santralleri
  • Endüstriyel projeler
  • Havalimanı projeleri
  • Hastane projeleri

gibi pek çok farklı alanda profesyonel projelere imza atarak, geçmişten aldığı deneyimleri gelecekteki yeni işlerine başarıyla aktarmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi