Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

MİSYON & VİZYON

Anasayfa » MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

İnşaat sektöründe kurucularımızın sahip olduğu 30 yılı aşkın deneyim ile faaliyetlerine başlayan Çiçek Yapı İnşaat şirketimizin misyonu; inşaat sektörünün günümüzde bulunduğu konum itibarıyla güvenli, uygun fiyatlı ve yüksek kalite standardına sahip inşaat projeleri tasarlamak ve inşa etmektedir. İnşaat sektörünün temel dinamiklerine hakim olan kurucularımızın tecrübeleri ışığında, müşterilerimizin ilgi ve talepleri doğrultusunda memnuniyet sağlayıcı projelere imza atmak ve bunları başarılı bir şekilde gerçekleştirmektir. Çiçek Yapı İnşaat, bünyesinde çalışanların da kariyer gelişimine katkıda bulunarak hem firmamızın hem de çalışan personellerimizin daha yüksek hedeflere ulaşmasını sağlamaktır.

Çiçek Yapı İnşaat şirketimizin en önemli misyonlarından biri de çevreye saygılı ve sağlık ile güvenliği her zaman ön planda tutan kuruluş olmaktır. Bu alanda sağlamlıktan ödün vermeyen yapılar inşa etmek adına kullanılan tüm malzemelerde yüksek kalite standartları göz önünde bulundurulmaktadır. Tüm bu özellikler nezdinde müşteri memnuniyetini artırarak değişen inşaat sektörü dinamiklerine de her zaman başarılı bir şekilde ayak uydurmaktır.

Vizyonumuz

Çiçek Yapı İnşaat şirketi olarak vizyonumuz, inşaat sektöründe ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada en önemli konuma ve değere sahip olan firmalar arasında yer almaktır. Sektörün dinamiklerinin değişmesiyle gerekli güncellemeleri firmamız bünyesinde toplayarak hem şirketimiz ve ülkemize katma değer sağlamaktır.

İçinde bulunduğumuz çağın evrensel koşullarına uyumlu bir ilerleme kat ederken toplumumuzun kalkınmasına ve refah bir yaşama ortamının sağlamasına katkıda bulunmak da şirketimizin vizyonu arasında yer almaktadır. Bu noktada diğer sektörler ile daimi iş ilişkileri sürdürmek, inşaat sektöründe yer alan tüm gerçek ve tüzel kişilerin güvendiği, saygı duyduğu ve birlikte yeni projelere imza atmak istediği bir firma olmaktır.

İnşaat sektöründe geçirmiş olduğumuz 30 yılı aşkın süreden kazanmış olduğumuz deneyimin ışığında Çiçek Yapı İnşaat firması olarak, sektörde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti dendiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmak şirketimizin vizyonunun bir parçasıdır. Sektördeki gerek teknolojik gerek mimari açıdan tüm gelişmeleri yakından takip ederek güncel projeler ile söz konusu gelişmelere öncülük etmek amaçlarımız arasında yer almaktadır. Kurumsal değerlerimizi tamamlamak ve Türkiye’nin sektördeki en değerli markaları arasında yer almaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi