Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ordu Ünye İnşaat Şirketleri

17.06.2019
4
Ordu Ünye İnşaat Şirketleri

Ordu Ünye İnşaat Şirketleri

Ordu Ünye’nin en büyük inşaat şirketleri arasında yer alan firmamız, kurulduğu tarihten bugüne gerçekleştirdiği büyük çaptaki inşaat projeleri ile sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Firmamızın kuruluşunda hedeflediği misyon doğrultusunda, müşterilerimize içlerinde ferah bir şekilde oturabilecekleri, depreme ve diğer doğal afetlere dayanıklı, kaliteli malzemeden üretilmesi sebebiyle uzun ömürlü ve detaylı tasarımlarıyla işlevsel binalar başarılı bir şekilde inşa edilmektedir. Bu noktada Ordu Ünye inşaat şirketleri arasında en başarılı firmalardan biri olarak kabul edilen inşaat şirketimizin hizmetlerinden yararlanarak, gerek müstakil ev gerekse de apartman gibi toplu konut inşasında profesyonel destek alabilirsiniz.

İnşaat firmamızın bünyesinde görev yapan alanında uzman mühendis ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını, faaliyetlerinin temeline oturtmaktadır. Bu sayede görev aldığı tüm projelerde müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda en başarılı sonuçlara ulaşan firmamız, her geçen dönemde pek çok kaliteli inşaata imza atarak sektördeki değerli konumunu daha da yükseltmektedir. Türkiye’nin en büyük inşaat şirketleri 2019 yılında da faaliyetlerine müşteri odaklı olarak devam ederken, sektörde uzun yıllardan edindiği tecrübeler ile profesyonel işlere imza atan firmamız da hizmetlerini profesyonel seviyede sürdürmeye özen göstermektedir.

Alanında Uzman İnşaat Mühendisleri

İnşaat sektöründe uzun yıllar faaliyette bulunan şirketimizin profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiği tüm inşaat projelerinde göstermiş oldukları başarılı sonuçlar, alanında uzman inşaat mühendisleri ekibimizin çalışmalarıyla hayata geçirilmektedir. Bu noktada inşaat firmamız bünyesinde görev yapan inşaat mühendisleri başta olmak üzere, elektrik mühendisleri, yapı denetim uzmanları, mimarlar ve diğer personeller ülkemizin en saygın eğitim kurumlarında temel eğitimlerini aldıktan sonra sektörde başarılı işlere imza atarak gerekli tecrübeleri edinmişlerdir. Dolayısıyla müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda projelerin gerçekleştirilebilmesinde özenle çalışmaya devam ederek firmamızın üstlendiği inşaat işlemlerinde müşteri memnuniyeti sağlayıcı işlere imza atmaktalar.

Kaliteli İnşaat Malzemeleri

Mühendis ve personel desteği her zaman üst seviyede olan inşaat şirketimiz aynı zamanda hayata geçirdiği tüm inşaat projelerinde en kaliteli inşaat malzemeleri kullanmaya özen göstermektedir. Bu sayede Türk inşaat şirketleri arasında hatırı sayılır bir konuma yükselmeyi başaran firmamız, depreme ve diğer doğal afetlere dayanıklı, uzun ömürlü, sağlam yapılar ortaya koymaktadır. İnşaat şirketimiz tarafından inşaat uygulamalarında kullanılan; inşaat kumu, mıcır ve çakıl taşı, tuğla, hazır beton, çimento, demir, kiremit ve sıva malzemeleri gibi ekipmanlar özenle seçilerek yüksek kaliteli binalar oluşturulması sağlanmaktadır.

İnşaat sektörünün son dönemde gelmiş olduğu konum itibarıyla yüksek rekabet ortamında fark yaratan uygulamalara imza atan inşaat şirketimiz, kullanmış olduğu malzemeler ile de müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Bununla beraber gerçekleştirdiği projeler ile daha yaşanabilir ve daha konforlu yapılar sunan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmek için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ordu Ünye inşaat şirketleri arasında yer alan firmamız ile internet sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi