Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Apart İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Apart İnşaatı Yapan Firmalar

Apart İnşaatı Yapan Firmalar

Apart inşaatı şirketleri arasında yerini perçinleyen markamız, sizlere ve sevdiklerinize daha iyi hizmet için sürekli olarak çalışmaktadır. 25 yıllık tecrübesi ve çekirdekten yetişen elemanları ile firmamızda, müşteri memnuniyeti tecrübeyle sabittir. Her türlü teknik ayrıntıyı en iyi şekilde planlayan, teknik sorunlara çözüm bulma konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuz sayesinde Çiçek İnşaat olarak sizler için en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Apart inşaatlarında önemli olan ayrıntıların tamamına hakim uzman kadromuz sayesinde size yalnızca aklınızdaki apartı tarif etmek kalır. Firmamızda birlikte bir kahve içerek uzmanlarımıza aklınızdaki yapıyı tarif edebilir, teknik bilgiler için dönüş alabilirsiniz. Dilerseniz temel bir çerçeve çizerek istediğiniz inşaatı anlatabilir, sizin için en uygun inisiyatifi kullanacak olan uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

Teknolojik Çalışmanın Keyfini Çıkarın!

Sizlerle birlikte çeyrek asırdır bu yolu yürümekte olan firmamızda, müşteri odaklı çalışma prensibi benimsenmiştir. İnşaat alanında yapılan yanlış bir planlama ya da hesaplamanın oldukça büyük maddi zararlara neden olabileceği ihtimali hepimizce bilinmektedir. Bu nedenle inşaata başlanmadan önce sizlere ayrıntılı bir şekilde bilgi verilir, maket ve 3D modellerle inşaatın son halini görmeniz sağlanır. Bu sayede henüz gerçek bir başlangıç yapılmadan aklınızdaki inşaat modelini en iyi şekilde yansıtmanız ve taleplerinizi konuşmamız için bizleri yönlendirmeniz sağlanır. Müşteri memnuniyetini bu sayede garanti altına alan firmamız, en kaliteli malzemeleri kullandığından, yıllar geçse de ne tesisatta, ne alt yapıda sorun yaşanmaz. Siz de ekstra masraflara girmeden işletmenizin işleyişine odaklanabilirsiniz.

İnşaat Bir Tür Sanattır!

Apart inşaatı yapan firmalar arasında, müşteri memnuniyeti oranı açısından uçurum olabileceği unutulmamalıdır. Aynı proje, aynı müşteri tarafından birden fazla şirketle görüşülüp modelleme yöntemiyle yapının son hali ele alındığında, her şirketin projeyi farklı yorumladığı ortaya çıkar. Bunun sebebi inşaat işinin bir nevi sanat olmasıdır. Tıpkı sanat gibi herkesçe farklı yorumlanır ve müşteri tarifine uygunluk her şirkette farklı oranlarda dikkate alınır. Bu nedenle projenizi şansa bırakmayın! Aklınızdaki projenin ayrıntılandırılması ve en isabetli teknik bilgilerle donatılması sonucu, her aşamada onayınızla hareket eden şirketimiz sayesinde, isteğiniz doğrultusunda minimum yorum katılmış bir sanat eseriyle karşılaşın! Her inşaat sanattır, ancak sanat müşteri talebinin önüne geçmemelidir.

Bunun yanında dilerseniz temel çerçeveyi vererek hayalinizdeki apartın başlıca özellikleri ile hareket etmemizi isteyebilirsiniz. Bu durumda yapacağımız inşaat, uzmanlarımızın inisiyatifi ile gerçek bir sanat eserine dönüşür. Teknik aksaklıkları göz önüne alan yaklaşımımız sayesinde uzun yıllar yapısal orun yaşamadan apartınızda hizmet verebilirsiniz.

Apart İnşaatı Deneyim İster!

25 yıllık deneyimimizle gerek apart yapılarının özellikleri, gerekse müşteri memnuniyeti konusunda uzman kadromuz, size hayalinizdeki yapıyı sunmaktadır. Bu kapsamda apartın yapılacağı şehir özellikleri de firmamızca araştırılır. Apart inşaatı yapan firmalar Ünye’de genellikle sahil kenarını ve yakın merkezleri kullanırken, büyük ve denizi olmayan şehirlerde ana merkeze yakınlık esas alınır. Bu kapsamda inşaat yapan firmalar Ankara’da aynen bu yöntemi uygulamıştır. Denizinin olmaması ve başkent olması gibi özellikleriyle memur kenti olarak bilinen Ankara’daki apartlar, şehir merkezinde yer alır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi