Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye AVM İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
4
Ünye AVM İnşaatı Yapan Firmalar

 AVM İnşaatı Yapan Firmalar

Avm inşaatı firmaları arasında hızla yükselen firmamız, gerekli teknik desteğin sağlanması ve kişiye özel değişikliklerin yapılması hususlarındaki başarısıyla müşterilerin bir numaralı tercihi konumundadır. Çiçek İnşaat olarak bizler, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için var gücümüzle çalışırken, problemlere ürettiğimiz gerçekçi ve güvenilir çözümlerle 25 yıldır sizleri asla yanıltmıyoruz. İnşa ettiğimiz yapılar ne kadar eskirse eskisin halen yapısal herhangi bir problem ile karşılaşılmaması ışığında da anlaşılacağı üzere, kaliteli malzeme ile kaliteli çalışan olgularını bir araya getiriyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz kusursuz sonuçlar sayesinde bizler gurur duyarken, siz de ödediğiniz ücretin karşılığını almış olmanın tatminini yaşıyorsunuz.

İnşaat Hayati Bir İştir!

İnşaat işi bir defa başlandığında, hata ile başlanırsa, hatanın düzeltilmesinin oldukça zor ve yorucu olduğu işlerdendir. Küçük bir hata büyük mal kayıplarına, hatta can kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle inşa ettirmek istediğiniz yapı her  ne olursa olsun, güvenilir bir şirketle anlaşmanız bu hususta önem taşır. Bu nedenle sizlerle birlikte olduğumuz 25 yıl boyunca bize olan güveniniz karşısında mahçup olmamak için var gücümüzle çalıştık, halen çalışıyoruz. Gerekli sertifikalarımız, eğitim belgelerimiz, uzman kadromuz, son teknoloji malzemelerimiz ve yerli üretim materyallerimiz sayesinde sizlere en uygun şekilde hayalinizdeki yapıyı oluşturmayı planlıyoruz.

Tüm  bu nedenlerle müşteri memnuniyetini sonuna kadar sağlamak hedefiyle, avm inşaatı yapan şirketler arasında adımızı duyuruyoruz. Yıldızı parlayan projelerimiz sayesinde gurur verici referanslara sahip olurken, güler yüzlü ve işini bilen ekibimizin tamamıyla tanışma imkanını da sizlere sunuyoruz.

Avm İnşaatında İnce Noktalar

İçerisinde binlerce insanı ağırlayacak Avm’lerin inşaatı, ciddiye alınması gereken hayati bir iştir. Aslen en ufak bir kalitesiz malzeme kullanımının büyük zararlara yol açabileceği gerçeği ile birlikte tüm sistem ve alt yapıların  Avm havasına uygun olması gerekmektedir. Avm inşaatı yapan firmalar Ankara’da oldukça fazla olmasına karşın, aralarında sıyrılan avm’miz Arcadium Alışveriş Merkezi, 2002 yılında yapılmış olmasına rağmen yapısal hiçbir sorun göstermemiştir. Bu durum karşısında gururlanan bizler, malzeme ve kadro konusunda yaptığımız doğru seçimlerin faydasını görmekteyiz. Referans verdiğimiz tüm yapıların altındaki imzamızı ise gururla taşıyoruz!

Avm İnşaatında Bir Marka!

Avm inşaatı yapan firmalar Ünye’de artan talep doğrultusunda bölgeye ilgi göstermeye başlasa da, Türkiye’nin her yerinde avm konusunda en güvenilir şirketin Çiçek İnşaat olduğu bilinmektedir. Aslen yalnız avm için değil, tüm yapı unsurlarında %100 yerli malzeme kullanan şirketimiz, en güvenilir olması yanında en hesaplıdır da… Müşterilerini strese sokan taleplerde bulunmayan firmamızda, hayal ettiğiniz yapı her ne olursa olsun, bir kahve eşliğinde en ince detayına kadar anlatabilir, dilerseniz kabaca bir tarifle ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Bu sayede biz kişiye özel hizmetlerimizle sizlerin aklındaki soru işaretlerini silerken, size yalnızca arkanıza yaslanıp muhteşem yapınızın son halini hayal etmek kalır.

Avm inşaatı yapan firmalar Ankara – Ünye Çiçek Yapı İnşaat Avm İnşaatında Bir Marka

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi