Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Hastane İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
4
Ünye Hastane İnşaatı Yapan Firmalar

Hastane İnşaatı Yapan Firmalar

Hastane inşaatı şirketleri arasında güvenilirliği ve sözünde durması ile ön plana çıkan şirketimiz, şimdiye kadar yurt içi ve yurt dışında hastane binalarının yapımında görev almıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dünya çapındaki değişimleri ve gelişen inşaat teknolojisini takip eden firmamız, hastane inşaatlarında da kısa sürede marka haline gelmiştir. Kullanılan malzemenin kalitesi, planların anlaşılır ve kullanışlı olması, uzman kadro ve özverili çalışma ile dünyanın dört bir yanında hastane inşaatlarımız ile sizlerleyiz.

Bizler Çiçek İnşaat olarak hastane binalarının, kişilerin ruh halini etkilediğini savunmaktayız. Bu kapsamda hastane binasının karmaşık, labirent, dağınık ya da aydınlatması yetersiz oluşunun hasta ve hastane görevlileri üzerinde yaratacağı olumsuz etki nedeniyle, hastane binalarımızda ferahlığı ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Bu nedenle hastane binalarımızda bolca pencere, geniş odalar, yüksek tavan, ferah koridor havalandırmaları kullanıyoruz. Alt yapıdan havalandırma sistemine, uygun otomatik şifreli kapılardan, başhekim ve diğer hekimlerin odasına her alanda mükemmel  kaliteyi hedefliyor, doğru ve yerinde çözümleri maliyeti arttırmadan sunma gayesinde çalışıyoruz.

Hastane inşaatı yapan firmalar Ünye’de artan ihtiyaçtan dolayı buraya yoğunlaşırken, bizler de ihtiyacın olduğu her yerde ve tüm yapı alanlarında kendimizi göstermeye devm ediyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı tecrübelerimizle en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz.

Hastane inşaatı yapan şirketler, bu inşaat için genellikle uzun ve stresli görüşmeler yapar, detaylarda sinir katsayısını arttıran pürüzler çıkar ve anlaşma sağlamak zorlaşır. Bizler, 25 yıllık tecrübemizle stres sebeplerini ortadan kaldırıyor, faaliyetlerimizi, planlarımızı sizlere biz kahve eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede sizler, yapılacak hastane binanızla ilgili ayrıntıları düşünmek zorunda kalmazken, biz de sizin aklınızdaki projeyi sizden duyarak ortada buluşmaya çalışıyoruz.

Adana Entegre Sağlık Kampüsü

600 kişilik uzman ekibimizle tam zamanlı 7 aylık çalışma sonucu tamamladığımız sağlık merkezi, Adana’da kullanıma sunulmuştur. Yalnızca 7 ayda kullanıma uygun hale getirilen merkez, özverili çalışma ve yorucu iş saatlerinin bir ürünüdür. Daha iyi hizmet verilebilmesi için yatay genişlikle konumlandırılan merkezin iç planı, kolay anlaşılacak ve aranan odanın hızlıca bulunabilmesine olanak sağlayacak şekilde planlanmıştır.

Adana Entegre Sağlık Kampüsü FTR Binası

Bina, yalnız fizyoterapi ve ortopedi hastalarının tedavisi için kullanılmak üzere inşa edilmiştir. Hastane inşaatı yapan firmalar Adana’da arazinin geniş olması nedeniyle şantiye alanını büyük tutabilmektedir. Bu da rahat çalışma imkanı sağlar. Bizim de geniş tuttuğumuz şantiye alanında bu muhteşem bina, fizyoterapi binası olma özelliğini en iyi şekilde taşıyacak özelliklerle inşa edilmiştir. Fizyoterapinin geniş malzemelerine, düşme gibi sorun yaratan olayların çok fazla görülmesine bağlı olarak, fizyoterapi hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra yapılan bina, materyallerle uygun geniş odaları ve uygulama bölümlerinde yumuşak malzeme kullanılan zemini ile alanında en iyi şekilde kullanılmayı hedeflemektedir.

Irak Zaho Hastanesi

Sadece yurt içinde değil yurt dışında da hastane inşaatı yapan şirketler arasında kendini gösteren firmamız, Irak’ta yaptığı bu hastane binasıyla adından söz ettirmiştir.200 yatak kapasiteli, bahçeli yapı, firmamızın yurt dışında da başarısını ispatladığının kanıtı niteliğindedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi