Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Havalimanı İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Havalimanı İnşaatı Yapan Firmalar

Havalimanı İnşaatı Yapan Firmalar

Havalimanı inşaatı bulunan firmalar arasına girmeye hazırlanan firmamız, yalnız havalimanı değil, alışveriş merkezinden hastaneye her türlü yapı türünde iddialı halini korumaktadır. Çiçek İnşaat olarak en iyi şekilde destek ve hizmet türünü benimsemekteyiz. Bu şekilde kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli eleman iki temel öğesini bir araya getirmekteyiz.

Kişiye özel çözümler çerçevesinde havalimanının özel olup olmamasına bağlı olarak  yetkili ile konuşarak vereceği karar ışığında yapım aşamaları devam edecektir. Havalimanı anlayışını en ince ayrıntısına kadar planlayan firmamızın müşteri odaklı çalışma prensibi sayesinde, mantık çerçevesinde meşru bulunan en iyi havalimanı seçeneğine kavuşmuş olacaksınız.

Havalimanı inşaatı yapan şirketler için bu iş oldukça zorlu ve yorucudur. En ince ayrıntısına kadar planlanması gereken yer ve yönün yanında rüzgar etkeni hesaba katılarak farklı mühendislik gruplarından teknik bilgi alınır. Tüm bunları diğer firmaların aksine stres veya yorgunlukla değil, keyifle yapan firmamız sayesinde, yatırımlarınızın son haline dönüşmesini keyifle izleyeceksiniz.

Havalimanı ve İnce İşçilik

Havalimanı yapmak, çokça hesap ve gerçekçilik unsuru hesaba katılarak yapılan, en ufak yanlışın insanların hayatına mal olabileceği bir alandır. Uçağın geliş yönünün hesaplanmasında yapılacak en ufak yanlışın, onlarca insanın ölümü ile sonuçlanan kazalara neden olması hiçbir açıdan uygun değildir. Bunun yanında yılda belki yüz binlerce kişiye ev sahipliği yapan havalimanındaki en ufak çöküntünün  meydana getireceği zararlar, tahmin edilemez boyutlara erişebilmektedir. Bu nedenle en ince hesapların bile yapılması ve havalimanı planının çok iyi hazırlanması gereklidir.

İşinde kültürlü ve bilgili insanlarla çalışmanın hazzının yaşandığı firmamızda, havalimanı inşaatlarına da bakılmaktadır. Havalimanı inşaatı yapan firmalar Ünye’de varlık göstermemektedirler. Bunun karşılığında Türkiye’nin her yerinde gururla eserlerimizi tanıtma cesaretimizi kendimizde bulmaktayız.

Havayolu İnşaatları ve Risk Faktörleri

Havalimanı şirketlerinin kanuna uygunluğunun bile muallakta olduğu günümüzde, havalimanlarında da kanuna uyumsuzluk görülebilmektedir. Havalimanı inşaatı yapan firmaların, kanunsuzlukları kişilere haber verileceği gibi kanuni mercilerine de haber verilmek zorunda olduğu anlatılmaktadır. Bu sayede kişiler en ufak usulsüzlük karşısında sesini çıkaracaktır. Firmamız tarafından önemli bilgilendirmeler kapsamında malzeme kalitesinin önemi vurgulanmıştır. Kanunlarda belirtilen değerlerin altına düşülmesi durumunda risk faktörleri ile karşılaşılacağı anlatılmış, bunların bilgilendirmesi yapılmıştır. Bu nedenle kullanılacak materyalin tamamının yönetmeliklerde bahsedilen uzunluk ve yükseklik kurallarına uymasını bekleriz. Bu sayede kişilerin herhangi bir kaza ile karşılaşmadan, yapılan hesaplar sonucu gereklilik durumunda ihtiyaçları olan malzemeyi bilmesi ve tutumlu bir şekilde kullanması da sağlanır.

Havayolu İnşaatlarında Özgünlük

Havayolu inşaatı yapılması durumunda kesinlikle özgün ve kullanışlı bir havalimanı talebinde bulunulacaktır. Bu nedenle kişilere en uygun şekilde, tüm ihtiyaçları karşılayacak havayolu planlarını yapmaları rica olunur. Firmamız tarafından bu planlar baz alınarak inşa edilecek havalimanında gerekli tüm detaylar düşünülür. Altına gururla imza atılması planlanan havalimanı inşaatı, firmamızın en güzide yapıları arasında yerini alacaktır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi