Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye İdari Hizmet Binası İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
4
Ünye İdari Hizmet Binası İnşaatı Yapan Firmalar

İdari Hizmet Binası İnşaatı Yapan Firmalar

İdari hizmet binası inşa eden şirketler arasında kalite, güvenilirlik ve işe uygunluk gibi açılardan bakıldığında diğer şirketlerden 1-0 önde olduğumuzu söylemek yanlış olmaz. Çiçek İnşaat olarak referans vereceğimiz çok sayıda idari binamız ve 25 yıllık tecrübemizle her zaman yanınızdayız. Güler yüzlü ve anlayışlı hizmetimizin yanında ne istediğinizi önemseyen kadromuzla idari hizmet binalarının da yapımı bizden sorulur!

İdari hizmet bina inşaatı yapan firmalar arasında altına imzamızı atmaktan gurur duyduğumuz referanslarımız, bizi diğer inşaat şirketlerinden ayırmaktadır. Bu bağlamda kalite ve özveri dendiğinde akla ilk gelen şirket olma özelliğimizle yıllardır güveninizi bir kez bile boşa çıkarmamış olmanın haklı sevinci içerisindeyiz. Bununla birlikte zamanında bitirme garantisi, yerli ve birinci sınıf ürün kullanma hassasiyeti ve kişiye özel danışmanlık hizmetimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Büyük hizmet binalarının ihtiyaç duyduğu havalandırma kolaylıkları, tesisatı ve alt yapı hizmetlerinin aksama olmaksızın şirketimiz tarafından verildiğini de ekleyelim.

Hizmet kalitemize ne istediğinizi en iyi şekilde anlayarak ona göre hareket eden uzmanlarımıza duyduğumuz güvenle, normal şartlarda sizin için oldukça stresli olan proje çizdirme ve oda sayısı, büyüklüğü gibi değerleri belirleme işlemleri, firmamızda bir kahve eşliğinde keyifle yapılır. Keyifsiz ve zoraki yapılan hiçbir hizmetin kimseye faydası olmayacağı mottosuyla önemli olan memnuniyet diyor, 25 yıllık yolculuğumuza bu temel düşünce ile devam ediyoruz.

Gölbaşı Mit Binası

İdari hizmet bina inşaatı yapan firmalar Ünye’de, başkent olmasından hareketle oldukça fazla bulunmaktayken, iftihar sebebimiz Gölbaşı Mit Binasının diğer yapılardan ayrı durduğunu belirtelim. 14 ay süren bu projemiz sırasında zamanında yetiştirmek için işe alınan işçilerimiz, İş Güvenliği kapsamında tüm yasal işlemleri yapılarak projede yer almıştır. Bunun yanında her bir işçi için güvenlik tedbirlerinin önemine her zaman vurgu yapan bizler, Gölbaşı Mit Binası ve diğer tüm projelerimizi herhangi bir kaza ya da sakatlık yaşanmadan bitirmekteyiz. İnsan hayatına verdiğimiz değerle, kendi ölçüleri ile kendini ileriye taşıyan firmamız, bu kapsamda alanının öncüleri arasında yer almaktadır.

gölbaşı mit binası yapımı çiçek yapı

İtso Ekonomi Kampus Binası

Muhteşem bir mimari görsel sunan bina, tarafımızdan 2016 tarihinde yapıldı. 1 Mart 2016’da yapımına başlanan bina, 30 Ekim 2016 tarihinde sona erdi. Yapımı bu kadar uzun zaman alan binanın, tam bir kampuse yakışacak büyüklük ve mimari desene sahip olması, tarafımızca gurur vesilesi olmuştur. Severek yaptığımız bu projenin altında adımızı görmekten büyük onur duymaktayız.

çiçek yapı itso binası

 

İdari hizmet inşaatı yapan firmalar Ünye başlığı altında adımızı da söylemekten büyük mutluluk duyuyoruz! Ünye’de yaptığımız hizmet binaları ve konutlarla gündemde her zaman kalite ile birlikte anılan markamız sayesinde kişiler, daha uygun, daha kaliteli ürün kullanılarak ve samimiyet içerisinde hayallerini gerçekleştirmenin zevkini yaşamaktadır. Bu kapsamda idari hizmet binası yapan şirketler arasında parıldamanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi