Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye İnşaat Malzemeleri

02.06.2019
7
Ünye İnşaat Malzemeleri

Ünye İnşaat Malzemeleri

Ünye ilçesi inşaat malzemeleri arayışınızda kaliteden ödün vermeden hizmet sunan inşaat firmamızın desteklerinden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz, faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana pek çok inşaat sektöründeki firmaya profesyonel anlamda malzeme desteği sunmaktadır. Son dönemde inşaat sektöründe yaşanan gelişmelerle birlikte oldukça fazla bir şekilde ihtiyaç duyulan kaliteli ürün tedariki firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Ünye inşaat malzemeleri tedariki firmamızın hem kendi projelerinde hem de başka inşaat şirketlerinin hazırlamış oldukları projelerde memnuniyetle kullanılmaya devam etmektedir.

Firmamız, hem kaba inşaat malzemeleri konusunda hem de inşaatın türüne ve yapısına göre ihtiyaç duyulan tüm ekipmanları uygun fiyatlarla müşterilere sunmaktadır. İnşaat malzemelerinde genel olarak olmazsa olmaz ekipmanlar arasında gösterilen; gazbeton, kum, çakıl, mıcır, yağlı kireç harcı, fayans, demir ve çimento gibi temel ihtiyaçlar firmamızın müşterilere sunduğu ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. İnşaat sektörünün her geçen gün gelişmesiyle birlikte müşterilerin talepleri doğrultusunda önemli ihtiyaçlar gündeme gelmektedir. Nitekim bunların başında da yapıca sağlam ve depreme dayanıklı malzemeler yer almaktadır.

Kaliteli İnşaat Malzemeleri

İnşaat sektöründe uzun yıllar kazandığımız tecrübelerin ışığında, bir inşaatın mühendislik açıdan estetik ve işlevsel olmasının yanında dayanıklı bir yapıya sahip olmasına da yüksek derecede önem vermekteyiz. Bu sebeple özellikle inşaatlarda kullanılan ham malzemelerin kaliteli malzemelerden oluşmasına özen göstermekteyiz. Dolayısıyla kendi inşaat firmamız bünyesinde ortaya koymuş olduğumuz tüm inşaatlarda, depremlere ve diğer doğal şartlara dayanıklı binaların inşa edilmesinin yanında pek çok farklı firmaya da kaliteli inşaat malzemeleri tedariki sağlamayı sürdürmekteyiz. Nitekim günümüzde pek çok inşaat firması tarafından, kaliteli inşaat malzemeleri tedarik eden şirketler de aranmaktadır. Bu noktada Ünye merkezli inşaat şirketimizin hizmetleri öne çıkmaktadır.

Toptan inşaat malzemeleri fiyatları itibarıyla her ne kadar dikkat çekici bir seviyede olsa da söz konusu fiyatlara istinaden malzemenin kaliteli ham maddeden üretilmiş olması, çok daha fazla öneme sahip olan bir husustur. Dolayısıyla inşaat malzemeleri arayışında olan müteahhit veya diğer kişilerin, fiyat odaklı çözümler aramak yerine ürünlerin kalitesine yönelik arayış içinde olmaları gerekmektedir.  Bu sayede yıllara meydan okuyan, sağlam ve kullanışlı binalar yapmak mümkün olmaktadır.

Ünye İnşaat Firması

Ordu şehrimizin Ünye ilçesinde inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, kuruluş misyonu doğrultusunda bugüne kadar Ünyeli vatandaşlarımızın estetik ve işlevsellik açısından en başarılı bulduğu inşaatlara imza atmıştır. İnşaat malzeme fiyatları 2019 yılı içerisinde her ne olursa olsun firmamız, inşaat sektöründe başarıyla faaliyette bulunduğu yıllardan kazandığı tecrübe ile hizmetlerine devam etmektedir. Bu noktada temel inşaat malzemeleri olarak;

  • Tuğla
  • Çimento
  • Saten ve sıva alçı
  • Dranaj borusu
  • Kum ada
  • Mıcır
  • Asmelen Tuğla
  • Strafor sıvası
  • Kum perde

gibi pek çok Ünye inşaat malzemeleri firmamızın müşterilere sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi