Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye İnşaat Projeleri

02.06.2019
10
Ünye İnşaat Projeleri

Ünye İnşaat Projeleri

Ünye bina ve inşaat projeleri çeşitleri, söz konusu planlanan inşaatın türüne ve niteliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Nitekim inşaat sektöründe pek çok öne çıkan proje, belirli ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda hayata geçirilmektedir. Genel kapsamda Ünye inşaat projeleri ve planlamalarına bakıldığında;

  • Mimari proje
  • Statik proje
  • Mekanik tesisat projesi
  • Isı yalıtım projesi
  • Doğalgaz iç tesisat projesi
  • Asansör porjesi
  • Harita teknik uygulama projesi
  • İç mimari projeleri
  • Alt yapı projesi
  • Peyzaj projesi

gibi pek çok planlamanın bütünlük içinde ele alınmasıyla oluşturulmaktadır. Her bir proje çalışan uzmanlar; mimar, inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi, peyzaj mühendisi gibi personeller, firmamızın bünyesinde çalışan pek çok personel bulunmaktadır.

Tüm bu uzman mühendislerimizin detaylı çalışmaları ve planlamaları doğrultusunda hayata geçirilen projeler, inşaat sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız tarafından bizzat yerine getirilmektedir. Bu noktada firmamızın sektördeki deneyimlerinden faydalanmak isteyen diğer üstlenici firmalar ve müteahhitler de inşaat firmamızın hizmetleriyle talepleri doğrultusunda istenilen yapıları inşa ettirebilmektedir.

En Başarılı İnşaat Projeleri

Müteahhitlik sözleşmesi kapsamında pek çok üstlenici firmayla da birlikte iş yapan inşaat şirketimiz, sektörde geçirmiş olduğu uzun yıllardan edindiği tecrübeleri, her projede başarılı bir şekilde hayata geçirebilmektedir. Dolayısıyla inşaat firmamız, günümüzde oldukça önemli bir konuma yükselen; depreme ve diğer afetlere karşı dayanıklı, sakinlerine işlevsellik ve kolaylık sağlayan, uzun yıllara meydan okuyacak şekilde planlanıp tasarlanmış konutların inşasında profesyonel seviyede hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın hayata geçirdiği her inşaat projesi, gerek balkonlu müstakil ev projeleri olsun gerekse de diğer projeler olsun en iyi hizmetleri ve sonuçları sağlamaktadır. Dolayısıyla arsa sahipleri ile bir taşınmaz üzerinde hak sahibi olan kişilerin kendi talepleri doğrultusunda da en başarılı inşaat projeleri hayata geçirilmektedir. Nitekim içinde bulunduğumuz dönemde pek çok inşaat projesi, tamamen arsa sahibinin direktifleri ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada ister müstakil evler, isterse de toplu konutlar olsun her projede müşteri memnuniyeti sağlanması adına en profesyonel inşaat hizmetleri sağlanmaktadır.

Uygun Fiyatlı Ev Projeleri

Müstakil arsa sahipleri, inşaat sektöründe önde gelen deneyimli firmalar ile anlaşarak kafalarındaki projeleri hayata geçirebilme şanslarına sahipler. Zira inşaat firmaları arasında tecrübesi ve profesyonel hizmetleri ile fark yaratan firmamızın hizmetlerinden de yararlanarak bu şekilde istediğiniz yapıları inşa ettirmeniz mümkün olmaktadır. Profesyonel inşaat firmamızın kadrosunda bulunan, her biri alanında uzman mimar ve mühendis personeller ile her türlü inşaat talepleriniz başarılı bir şekilde hayata geçirilmektedir. Tek katlı betonarme ev projeleri ve planlamalarından müstakil evlere, toplu konutlardan apartmanlara kadar pek çok farklı inşaat yapısı şirketimizin faaliyetleri kapsamı içinde yer almaktadır. Bu noktada firmamızın Ünye inşaat projeleri desteği ile hayallerinizdeki binalara kavuşmanız mümkün olmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi