Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye İnşaat Şirketleri

17.06.2019
3
Ünye İnşaat Şirketleri

Ünye İnşaat Şirketleri

En başarılı Ünye inşaat şirketleri arasında gösterilen firmamız, kurulduğu günden bu yana inşaat sektöründe göstermiş olduğu profesyonel hizmetler ve sonuçlandırmış olduğu başarılı projeler ile bu alanda müşteri memnuniyeti sağlayan sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Zira ülkemizdeki inşaat sektörünü son 10 yıl içinde yaşamış olduğu değişim ve gelişimler düşünüldüğünde günümüzün en çok dikkat çeken iş alanlarından biri haline gelmiştir. Nitekim pek çok kişinin aktif olarak çalıştığı ve evlerine ekmek götürebildiği bu sektör, ülkemiz şartlarında değerlendirildiğinde tarım faaliyetlerinden sonra 2. büyük sektör olmasıyla da geniş bir rekabet ortamına sahiptir. Dolayısıyla Ünye inşaat şirketleri arasında bulunan firmamız, söz konusu rekabet ortamından başarılı bir şekilde sıyrılarak geniş kitleler tarafından tercih edilen bir şirket konumunda bulunmaktadır.

Nüfusun hızla artışına doğru orantılı olarak konut ihtiyacının giderek yaygınlaşması, gayrimenkul sektörünün şahlanışındaki temel sebepler arasında gösterilmektedir. Bu alandaki ihtiyaçlara karşılık vermek adına son on yılda pek çok inşaat şirketinin türediği ve faaliyetlerine başladığı kolaylıkla görülebilmektedir. Ancak söz konusu inşaat sektöründe her ne kadar sayıca fazla olacak şekilde inşaat şirketleri bulunsa da bu şirketler arasında profesyonel derecede hizmet sağlayan firmaların sayısı oldukça azdır. Zira müşterilerin memnuniyetlerini sağlayacak şekilde projeleri gerçekleştiren inşaat şirketleri rakipleri arasında kolaylıkla öne çıkabilmektedir.

Uzman İnşaat Mühendisleri

Ordu ilinin Ünye merkezli kurulan inşaat şirketimiz, sektörde faaliyetlerine başladığı günden bu yana pek çok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirerek inşaat alanında ismini duyurmayı başarmıştır. Firmamızın bu başarısında inşaat sektöründe kazandığımız deneyimin yanında firmamız bünyesinde görev alan uzman inşaat mühendislerinin de desteği oldukça fazladır. Nitekim ülkemizdeki ve yurt dışındaki en önemli eğitim kurumlarında mühendislik eğitimlerini tamamlayan profesyonel kadromuz, müstakil ev, apartman, iş yeri ve diğer yapı taleplerinde projelere uyumlu olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şirketimizde uzman inşaat mühendisi olarak çalışmalarını sürdüren personellerimiz hem yüklenici firmalara hem de doğrudan müşterilerimize talepleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktadır. İnşaat mühendislerimizin de içlerinde bulunduğu deneyimli mühendis ekibimizin, Ünye merkezli inşaat şirketimizin hayata geçirdiği tüm projelerde kapsamlı çalışmaları bulunmaktadır. Zira tecrübeli ekibimiz;

  • Statik projeler
  • Mekanik projeler
  • Elektrik projeleri
  • Mimari projeler
  • Restorasyon ve güçlendirme projeleri
  • Proje planlama ve kontroller
  • İhale yönetimi
  • Yapım koordinasyonu ve denetimi

gibi pek çok farklı alanda iş tanımlarının gerekliliklerini yerine getirmeye özenle göstererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Uygun Fiyatlı Uzun Ömürlü Yapılar

Yüksek kaliteli ham madde kullanımı ve profesyonel ekipmanlar ile hayata geçirilen inşaat projeleri, hem uygun fiyatlardan hem de uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Firmamızın hizmetleri arasında müstakil ev, apartman, toplu konut, iş yeri ve daha pek çok inşaat hizmeti yer almaktadır. Ünye inşaat şirketleri arasında firmamızın hizmetlerinden yararlanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi