Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Konut İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Konut İnşaatı Yapan Firmalar

Konut İnşaatı Yapan Firmalar

Konut inşaatı alanındaki şirketler için güvenilirlik ve uygun malzeme kullanımı hayati öneme sahiptir. Bu alanda yıllardır uzmanlığımızı konuşturduğumuz firmamız Çiçek İnşaat da alanında güvenilirliğin ölçütü halini almıştır.

İnşaat müteahhitliği tabanından gelen alt yapımızla her geçen gün müşteri memnuniyetinin katlanarak arttığı firmamız, konut inşaatı yapan şirketler arasında farkını ortaya koyuyor. Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, kaliteli personel, kaliteli malzeme ve kaliteli çalışma planını bir araya getirerek konut inşasında bir marka halini almış olmamız nedeniyle, konut inşaatlarımızda geleceğin tasarımlarını yakalamış bulunmaktayız.

Konutta Devrim

Yaptığımız yeniliklerle konut inşasında bir devrim başlatıyoruz. Bu özelliğimizle müşteri memnuniyetine verdiğimiz değerle birleştiriyor, ortaya devrim niteliğinde, tam memnuniyet sağlayan konutlar çıkarıyoruz.

Ünye Konut İnşaatı Projesi, Ankara İncek Konut İnşaatı Projesi, Hamidiye Konutları ve Kütahya Termal Otel ve Apart Projesi gibi 9 konut projesinde verebileceğimiz referanslar ile Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketleri arasında yerimizi alıyoruz.

Projelerimizde öncelikli olarak çalışan güvenliğini sağlamamız, sadece müşteri memnuniyetini değil çalışanlarımızın da bizlerle keyifle çalışmasına neden olmaktadır. Her çalışan, şirketi ile ilişkisini yaptığı işe yansıtacağından, bizim şirketimizin ürününün kusursuzluğu buradan gelmektedir. İnsan hayatına değer veren tavrımız ve mükemmeliyetçi bakış açımız sayesinde, ilk yılımızdan günümüze tam müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

Ünye’deki Konut Projelerimiz

Konut inşaatı yapan firmalar Ünye’de azınlıkta olmasına rağmen Çiçek İnşaat olarak Karadeniz’in parlayan yıldızına yakışacak projelerle müşterilerimizin yanındayız. 2015’te başlangıcını yaptığımız Ünye Konut İnşaatı Projesi ile Ünye’nin beğenilen konutlarını inşa etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. 14 ay süren konut projemiz süresince görev alan 30 personelimizle biz, mükemmeliyeti yakalamak için aile gibi çalışıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda kurumumuzun sahip olduğu deneyim ve resmi sertifikalar sayesinde çalışanlarımızın mutluluğunu da en az müşterilerimizin memnuniyeti kadar önemsiyoruz.

Ünye’de ve diğer bölgelerde yaptığımız tüm projelerde gösterdiğimiz üstün başarıyı, şimdi müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.  Kullandığımız %100 yerli malzeme ile ülke ekonomisine katkıda bulunurken, 1. Sınıf ürün kalitesi ile ürünlerimizde herhangi bir hasarın yaşanmamış olduğunu rahatlıkla duyuruyoruz.

Mükemmel Hizmet: Teknik Destek

Kurumsallaşmasından önce ve sonra, toplamda 24 yıllık tecrübeye sahip şirketimizle, konutunuzu sanatkar ellere bırakmanın keyfini yaşayın. 7/24 teknik destek ekibimiz her an yanınızda! Herhangi bir sorun durumunda teknik destek ekibimizi arayarak sorun hakkında bilgi alabilirsiniz. Konut inşaatı yapan firmalar arasında yenilikleri ve sınırsız hizmeti ile adından sıklıkla söz ettiren kurumumuz, sağladığı teknik destek hizmeti ile kendine ne derece güvendiğini de ispatlamaktadır. Müşterilerinin yalnız konut hakkında bilgi almasını değil, bir kahve eşliğinde sohbet etmesini ve aklındakileri sormasını da önemseyen firmamızı Ankara’daki inşaat projeleri ile de öne çıkmıştır. Konut inşaatı yapan firmalar Ankara dalında öne çıkan firmamızın Ankara projesinde ve diğer tüm projelerde, bir tek gün bile aksama yaşanmamış olması, firmamızı tercih etme sebepleri arasındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi