Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Okul İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Okul İnşaatı Yapan Firmalar

Okul İnşaatı Yapan Firmalar

Okul inşaatı firmaları arasında bulunan firmamız, özverili çalışması, projeleri zamanında yetiştirme hususundaki dakikliği ve güvenilirliği ile ön plandadır. Kaliteli malzeme, kaliteli çalışan ikilisini bir araya getiren firmamız, okul inşaatları için aranan şirket özelliklerine sahiptir. Bunun yanında firmamızın içinde bulunduğu vizyon dahilinde, eğitim kurumları temiz, ferah ve amacına uygun tasarlanır. Bu kapsamda hiçbir projesi müşteri memnuniyetsizliği ile karşılaşmamız güzide firmamız, okul inşaatlarında hem hızlı hem kaliteli iş çıkarma konusunda güvenilir adrestir. Okul inşaatı yapan firmalar Ankara dendiğinde akla gelmek ve Türkiye’nin dört bir yanında bir marka olmak için durmadan çalışıyoruz!

Amerikan Üniversitesi Projesi

Çiçek İnşaat olarak gurur duyduğumuz projeler arasında yerini alan Amerikan Üniversitesi Projesi, altına imzamızı attığımız tüm projelerimiz gibi hayranlıkla izlenmiştir. 2014’te başlangıcı yapılan proje, 80 gülük süresi ile sıkı bir çalışma gerektirirken, özverili ekibimiz ve planlı çalışma politikalarımız sayesinde bu süreyi bir gün bile aşmadan projeyi tamamladık. 8500 m2 alanda kurulan şantiye, üst düzey malzemelerle doldurulduktan sonra sistemli bir şekilde başlanan çalışma ile projemizi tam müşteri memnuniyeti çerçevesinde teslim ettik.

Yunus Emre İlkokulu Projesi

Okul inşaatı yapan şirketler kapsamında şirketimizin altına imzasını attığı bu proje de, alanının en iyilerinden. Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü sınırları içerisinde bir ilkokul  yapma fikri, çoğu şirketi zorlayacak bir proje olma özelliğine sahip olsa da, tüm derslikleri ve uygun mimarisiyle kusursuz bir çalışma ortaya çıkardık. 700 m2 alanda çalışmanın bir zorluğu olarak dal alan işlerine dahil olan proje, disiplinli çalışanlarımız ve özverili ekibimiz için o kadar zorlayıcı bir deneyim olmadı. 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz ve halen gördükçe gururlandığımız proje, ince işçilik ve Fransız mimarisini çağrıştıran çizgilere sahip. Detaylı düşünülmüş mimari yapı, ilkokul özelliklerine uygun dinamik, hareketli ve iç açıcı bir görsele sahip. Okul inşaatı yapan şirketler söz konusu olduğunda gözden kaçan bu ve benzeri tüm özellikler, firmamızda oldukça büyük öneme sahiptir.

Akdeniz Üniversitesi Yurt İnşaatı

Geniş kampüsü ile bizlere rahat çalışma imkanı tanıyan bu proje, ustalığımızı konuşturduğumuz gurur kaynaklarımızdan. 5 ay süreli yapım aşamasının sonunda, yine tam zamanında bitirdiğimiz proje, 2013 yapım tarihli. 85.000 m2 şantiye alanı tanınmasıyla detaylı planlamalarımızı ve ince işçiliklerimizi daha rahat yapabildiğimiz projede Çiçek İnşaat olarak yine farkımızı ortaya koyduk. Bu kapsamda Antalya’da yaptığımız bu projemizle adımızdan çok söz ettirdik. Kaliteli malzeme ve sert yurt şartlarına dayanıklı yapım anlayışını benimsediğimiz projede, özellikle tesisata çok dikkat ettik. Yurtta öğrencilerimizin elektrik kaçağı, su akıntısı veya şalter atması gibi olumsuzluklarla karşılaşmaması için fazladan çaba sarf ederken, ekibimizin özverili çalışmaları sonucu mükemmel bir iş çıkardık.

Tüm başarılı projelerin ardında bulunan planlı ve disiplinli ekibimizle okul inşaatı yapan firmalar Ünye dendiğinde akla ilk gelen olma yolunda ilerliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi