Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Otel İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
2
Ünye Otel İnşaatı Yapan Firmalar

Otel İnşaatı Yapan Firmalar

Otel inşaatı firmaları arasında adından söz ettiren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla adını duyurmuştur. Özellikle tatil mekanlarında gösterdiği faaliyetlerle dikkat çeken firmamızda, kullanıma uygunluk ve zamanında teslim esas alınır.

Özellikle otel ve konaklama merkezi inşaatlarında yapısal olarak dikkat çeken materyallerin farkında olmakla birlikte, sizlerin fikirlerini esas alan bir çalışma sistemi kuruyoruz. Biz de  Çiçek İnşaat olarak kişiye özel hizmet projelerimiz ve sorun çözme konusundaki deneyimimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 25 yıllık tecrübesiyle tamamen komplekssiz bir şekilde müşterilerinin fikirlerine değer veren, saygı gösteren ve taleplerini karşılamak için var gücüyle çalışan bir firmayız. Bu nedenle aklınızdaki otelin özelliklerini bizlerle paylaşmanız halinde, sizi en iyi şekilde tatmin edecek proje  çizimlerimizle çalışmaya başlamaktayız. Otel inşaatı yapan firmalar arasında proje çizimleri açısından önde gelen şirketlerden olmanın gururunu yaşıyoruz.

Otel İnşaatı Ayrıntı Gerektirir!

Otel inşaatı yapan firmaların da bildiği gibi, bir oteli müşterisinin gözünde değerli ve kalınabilir kılan yalnızca kullanılan mobilyalar değildir. Bir otelin kalitesi, müşteri tarafından mimarisinden anlaşılabilir. Kişiler, otelde kalmaya karar verirken mimariye, daha sonra iç yapıya bakar. Otelin yeni olma durumu, geniş ve ferah odaları, ışıklandırması, havalandırması ve daha birçok nedenle oteller müşteri kaybetmektedir. Özellikle odaların küçüklüğü, otel yapılarında en fazla şikayet alan durumlardandır. Bu çerçevede, yaptığımız her projede özverili çalışma prensibine uygun olarak sizler danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu sayede otelinizin kalitesini arttıracak yapısal çözümler için müşteri odaklı tavsiyelerde bulunuyoruz.

En Güzel Otel İnşaatları

Butik otel, pansiyon ya da kahvaltı dahil otel… Beş yıldızlıdan tek yıldızlıya, büyük şehirden tatil mekanlarındaki otellere kadar her alanda, oranın durumuna en uygun ve en kullanışlı otel seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Bu sayede otel inşaatı yapan şirketler arasında en özverili kurumlardan biri olmamızla övünebiliyoruz. Sizler için en uygun şekillerde yaptığımız otellerimizde, taleplerinizi en iyi  şekilde karşılamayı hedeflerken, düşüncelerinizi de önemsiyoruz! Nasıl bir otel hayal ediyorsunuz? Ne tür ekstra hizmetler planlıyorsunuz? Hangi odaların olması gerektiğini düşünüyorsunuz? Sizleri de planlama aşamasına dahil ederek, plana onay vermenizi bekliyoruz. Bu sayede düşüncelerinizi en iyi şekilde bize yansıtarak hayalinizdeki otele sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Yerine Göre Oteller

Otel inşaatı yapan firmalar Ankara’da genellikle şehir içlerini, memurların fazla olduğu bölgeleri tercih etmektedir. Bunun nedeni Ankara’da turistik mekanların az olması ve denizin olmamasıdır. Deniz kenarı bulamayan yerli ve yabancı turist, mutlaka şehir içinde kalmayı tercih edecektir. Bu nedenle Ankara’daki oteller merkezi yerlerde bulunur. Bunun yanında örneğin otel inşaatı yapan firmalar Ünye’nin turistik mekanlarının fazla olmasını, Karadeniz’de bulunmasını ve sahilinin ününü kullanır. Bu nedenle Ünye’deki oteller sahil kenarında ve daha çok butik tarzda yapılır. Bunun gibi, otellerin nerede olduğunun önemi doğrultusunda her otel farklı bir mimarı tarzı benimser.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi