Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Santral İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Santral İnşaatı Yapan Firmalar

Santral İnşaatı Yapan Firmalar

Santral inşaatı şirketleri arasında bulunan firmamız, başarılı santral örnekleriyle Türkiye genelinde adından çokça söz ettirmektedir. Ülkesinin ekonomisine katkıda bulunmak için sürekli olarak %100 yerli üretim malzeme kullanan firmamız, bunun yanında dayanıklı hidroelektrik santralleri de inşa ederek ülkemizin enerji ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor.

Çiçek İnşaat olarak Türkiye’nin gururu olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, her bir faaliyetimizi aynı heyecan ve özenle gerçekleştiriyoruz. Bu sayede adımızı ülkemizin devleri arasına yazarken, yaptığımız işten de en güzel şekilde tatmin olmayı hedefliyoruz. Firmamızın en önemli değerleri arasında yer alan sözünde durma ilkesini şimdiye kadar delmeyen bir şirket olarak, 25 senede aldığımız hiçbir projeyi zamanından aylar sonra teslim etmedik. Santraller gibi büyük projeler de dahil olmak üzere, her bir yapımızı teslim tarihinden günler öncesinde bitirerek teslim etme çabasıyla hareket ettik. Bu sayede ülke ekonomisine en iyi şekilde katkı sağlamanın hazzını yaşarken, adımızı duyurmanın haklı gururunu da kalbimizde hissediyoruz. Santral inşaatı yapan firmalar arasında yıldızı parlayan firmamız, dayanıklı malzeme ve gerçekçi planlama sayesinde santrallerinde herhangi bir sorun yaşamamıştır.

Santral inşaatı yapan şirketler, bu faaliyetin zorluğu ve ağır ekipman gerektirmesi nedeniyle genellikle iş kazalarına mahal verecek durumları yaşayabilmektedir.bu durumlar karşısında hukuki, vicdani ve ahlaki yönlerden zor durumlar yaşayan firmaların aksine firmamız, öncelikli olarak İş Güvenliği Kanunu’na tabidir. İşçi güvenliği için gerekli tüm donanıma sahip olmamızın yanı sıra, insana değer veren bakış açımızla uyum içinde çalışan bir ekip olma özelliği taşımaktayız.

Filyos Hidroelektrik Santrali

Firmamız tarafından Karabük’te kurulan santral, Filyos kentinde kurulmuştur. Nehir akışı yöntemiyle elektrik elde edilmesi planlanan santral için, kendi cüssesinin haricinde 1250 metre uzunluğunda devirasyon kanalı da inşa ettik. Bu sayede elde edilen enerjinin daha rahat bir dönüş sağlayacağı konusunda hemfikir olan uzmanlarımız sayesinde, bu santral hiçbir şekilde arıza yapmamıştır.

OSB Trafo Binası

Elektriğin dönüşünü ve yeniden dağıtımını sağlayan trafo binalarının yapımı ile ilgili çalışmalarda bulunan firmamız, 2012 yılındaki bu projesi ile enerji sanayinde de bir referans bırakmanın mutluluğunu yaşamaktayız. En iyi şekilde yapılan işlerin her zaman kendini göstereceğini bildiğimizden, yapılarımızın sağlamlığı ile gündemde olmamız nedeniyle büyük mutluluk duymaktayız. Santral inşa eden şirketler Ünye’nin ormanlık alan olmasından dolayı çok fazla faaliyette bulunamasa da firmamız, en küçük canlıya zarar vermeden santral kurma anlayışını benimsemektedir. Vatana hayırlı işlerde bulunurken cana değer verme kuralının bizler için hayati değeri vardır.

Ankapark Teleferik Bina İnşaatı

8 ay süren  hummalı bir çalışma ile yapılan teleferik inşaatı, şirketimiz tarafından takdir edilen süreden daha erken bitirilmişti. Zamanında teslim etme kuralına sıkı sıkıya bağlı olmasıyla bilinen firmamız, çalışma hızı ve programlı işleyen planlamalarıyla işinde önde gelmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi