Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Satılık Arsa

17.06.2019
5
Ünye Satılık Arsa

Ünye Satılık Arsa

Ünye arsa satışı için artık tek adresiniz biziz! Çiçek İnşaat olarak dizlere en uygun parsellerde, en uygun fiyatlarla satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşteri odaklı çalışma politikamız sayesinde hayalinizdeki arsayı buluyor, sizi arsanızla buluşturuyoruz.

Ünye’deki En Güzel Arsalar

Karadeniz’in parlayan yıldızı Ünye’de satılık arsalar içinde bulunduğumuz dönemde oldukça rağbet görmekte. Biz de müşterilerimizin bu fırsatları kaçırmaması için 2011’de kurumsallaşan firmamız ve deneyimimizle hizmet vermekteyiz. Ünye satılık arsa fırsatlarını sakın kaçırmayın. Ünye kenti topraklarının gittikçe artmakta olan değeri, birkaç yıl sonra sisleri şaşırtacak! Turistler ve yatırım yapmak isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği sahil kenti Ünye’de, satılık arsaların hızla tükendiği bilinmekte. Siz de bu sevimli kentten Çiçek İnşaat farkıyla arsa sahibi olun, geleceğinizi garanti altına alın!

Çevreye saygılı duruşuyla inşaat sektöründe onlarca yıldır örnek gösterilen firmamız, Ünye gibi bir sahil kentine yakışacak yatırımlarla karşınızda! Kalitenin ve güvenin adresi olan şirketimize güvenmekten başka yapmanız gereken hiçbir şey yok! Siz sadece düşündüğünüz arsanın özelliklerini söyleyin, biz sizin için en uygun fiyatlara araştıralım. Böylece sizin de Ünye gibi gelişmeleriyle göz kamaştıran bir kentte arsanız olsun.

Hızla Artan Değer

Hem ekonomik, hem kültürel, hem de turistik anlamında hızla değerlenen Karadeniz incisi Ünye’de, fiyatların da yakın zamanda değerlenmesi beklenmekte. Fırsatları yakalayarak siz de bu muhteşem kentten arsa sahibi olabilir, üzerine imar planı kapsamında istediğiniz bir yapıyı yine Çiçek İnşaat farkıyla yaptırabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmayı misyon haline getirmiş firmamız sayesinde alışverişlerinizi standartlardan çok ucuza yaparken, bir kahve eşliğinde aklınızdaki planları anlatabilirsiniz. Ne planlıyorsunuz? Geleceğinizi nasıl teminat altına alırsınız? Arsanızın konumu nerede olsun istersiniz yada satın aldığınız arsanıza nasıl bir plan düşünüyorsunuz? Hepsini işinde uzman emlak danışmanlarımızla konuşarak içinizi rahatlatacak; aklınızdaki planı, istemediğiniz ücretlerle yaptırma fikrinden sizi kurtaracak planlarımızı dinleyebilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaya hazır ekibimizle arsa alırken en akıllıca çözümler Çiçek İnşaat’ta!

Önemli Olan Memnuniyetiniz

Arsa ya da ev… Herhangi bir alışverişi gerçek bir alışveriş yapan, beğenme ya da pazarlık evrelerinde yapılan keyifli sohbetlerdir. Biz müşterilerimize yalnızca hayallerindeki arsayı değil, hayallerindeki alışverişi de vaat ediyoruz! Bizimle yapacağınız alışverişlerde kendinizi buranın bir ferdi gibi hisseder, bizi aileden görecek kadar rahat bir sohbete koyulursunuz. Hayallerinizi gerçekleştirmenin en kısa yolunu birlikte bulur, yalnız arsa alışverişi yapmış değil, bir dostluk da kurmuş oluruz: müşterilerimizin firmamızdan hiçbir şekilde mutsuz ayrılmasına izin vermeyen tavrımız sayesinde artık hayallerinizi gerçekleştirmeniz çok kolay! Ünye’deki en güzel araziler, isteğiniz dahilinde deniz manzaralı seçeneklerle sizlerle! Ünye satılık arazi konusunda zenginliği ile bilinen bir bölge olduğundan, dikkatleri üzerine çekmeye başlarken, artan arsa fiyatları nedeniyle karşılaşacağınız zararı en aza indirmek ve düşündüğünüzden çok daha keyifli alışverişler yapmak için sizleri firmamıza bekliyoruz!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi