Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Üniversite İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
3
Ünye Üniversite İnşaatı Yapan Firmalar

Üniversite İnşaatı Yapan Firmalar

Üniversite binası yapan şirketler içerisine adımızı altın harflerle yazıyoruz! Yapılarımızda kullandığımız kalite ve güveni, üniversite binalarına da yansıtmayı hedefliyoruz. Hedefimize ulaşmak için Çiçek İnşaat olarak özverili çalışmalarla ortaya çıkardığımız binalarımıza her gün yenilerini ekliyoruz.

Üniversite Binalarında Enerji Unsuru

Üniversite inşaatı yapan şirketler tarafından göz ardı edilen en önemli unsur, enerji unsurudur. Üniversite gençliğinin enerjisini asla gri duvarlara sığdıramazsınız! Biz gri duvarlara karşı bir firma olarak, gençlik enerjisinin yapılara yansıtılması gerektiği düşüncesinden hareketle, üniversite binalarımızı geniş ve ferah eğitim hanelere dönüştürüyoruz. Enerjik koridorlar, geniş amfiler, oturma ve dinlenme alanları, sportif faaliyet alanları ile firmamızca gençler için uygun üniversite kampüsü, onların hayallerine göre şekilleniyor.

Yüksekokullar ve fakülteler için ayrı mimari yapılar tasarlanabiliyorken, ihtiyaç dahilinde konferans salonları tesisat ve internet bağlantıları ile birlikte firmamızca düzenlenebilmektedir. Gençler için en güzel üniversite ortamını en ferah kampüslerde kurmayı hayal ettiğimizden, 25 yıllık tecrübemizi bu alana yoğunlaştırmaktayız.

En Eğlenceli Kampüsler Bizim Elimizden Çıkacak!

Kampüsün renkleri firmamızla can bulacak! İhtiyaca yönelik ve işlevsel olma özelliği ile estetiği bir araya getiren firma anlayışımızla üniversite inşaatı yapan firmalar arasında göze çarpan firmamız, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarla özverili çalışmada bir marka halini almış durumda. Kısa teslim sürelerinde 80 güne kadar üniversite inşaatını bitirme kapasitesine sahip firmamızda zamanında teslim, çalışma prensibidir. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan tavrımız neticesinde geç kalma, yetiştirememe ya da istenenin dışında bir yapı inşa etme gibi aksilikler kesinlikle yaşanmaz. Özellikle üniversite inşaatlarında müşterilerimizle ortak karar alarak o karara sadık kalan tarzımız sayesinde güven dolu ilişkiler kurar, eğlenceli üniversite binalarını birlikte tasarlarız.

Ayrıntılarda Boğulmayın!

Üniversite binası inşa etmek ve ettirmek hem masraflı, hem ayrıntılı bir iştir. Nerede ne olacağına, kaç derslik, kaç amfi, kaç konferans salonu olacağına karar vermek ve detaylarıyla nasıl bir üniversite binası olacağını kararlaştırmak oldukça meşakkatli bir iştir. Bu nedenle tüm bunların kararlaştırılmasında sizlerin yanında yerimizi alıyoruz. Firmamızda içeceğiniz kahve eşliğinde hayalinizdeki binayı bütün detaylarıyla konuşuyor, stressiz bir şekilde süreci birlikte yönetiyoruz. Bu sayede tüm olasılıkları uzman ağızlardan dinlerken yetkililerin söylemleri ile pratikte aynı olmayan teorik unsurlar üzerinde birlikte beyin fırtınası yapıyoruz. Siz detaylarda boğulmadan, strese girmeden en güzel ve kullanışlı eğitim binasını inşa edelim.

Size taahhüt edilen sürede yapınızın yetiştirileceği garantisiyle siz rahat bir nefes alırken, biz hemen çalışmalara başlıyoruz. Üniversite tercihlerinde etkili tercih nedenlerin biri olan yapı dış görünüşü ve kampus özelliklerini en iyi şekilde planlıyoruz.

Üniversite inşaatı yapan şirketler Ünye bölgesinde fazla yaygın olmamasının yanında firmamız, Türkiye’nin dört bir yanında üniversite ve diğer yapı şekillerinde müşterilerine yardımcı olmaya hazırdır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi