Kaledere Mah. Şehit Osman Ustaoğlu Sok. No:17 Kat:1 Ünye/ORDU
trende

Ünye Yurt İnşaatı Yapan Firmalar

17.06.2019
6
Ünye Yurt İnşaatı Yapan Firmalar

Yurt İnşaatı Yapan Firmalar

Yurt yapan inşaat şirketleri içinde güven ve kalitenin adresi olarak gösterilen firmamız, çeyrek asırlık tecrübesini öğrenci yurtlarına da yansıtmıştır. Bu kapsamda en kullanışlı yurt inşaatlarına imza atan bizler, yurtlardaki konaklama şartlarına uygun projelerle yanınızdayız! Çiçek İnşaat olarak yurtlardaki her malzemenin kaliteli olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bilinci yalnız yurtlar için değil, tüm yapı çeşitleri için düşünerek, her inşaatımızda %100 yerli ve yüksek kalite malzeme kullanmaktayız. Müşteri memnuniyetinin yalnız çalışma sırasında değil, yıllar sonra bile önemli olduğunu düşünmemiz nedeniyle, yapılarımızın uzun ömürlü kullanıma uygun olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Binlerce öğrenciye ev sahipliği yapacak yurtlarımızın inşaatlarında kaliteli malzeme kullanarak, binaların uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Gençlerin enerjisini de hesaba katarak kullandığımız malzemenin sağlamlığını önce kendimiz test etmekteyiz.

Kaliteli Malzeme Uzman Kadro

En kaliteli malzeme ile uzman kadronun bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkan kusursuz işlerde, projelerimizin altında bulunan imzamızla gurur duyuyoruz. Sizlerle birlikte geçirdiğimiz 25 yılda müşteri memnuniyeti almadan hiçbir projemizin peşini bırakmadık. Özellikle yurt projelerinde en önemli noktalardan dayanıklılık ve işlevselliğe özellikle dikkat ettik. Bu kapsamda malzeme kalitesi konusunda %100 yerli materyalden asla şaşmadık. Bu nedenle şimdiye kadarki projelerimizde uzun yıllar kullanıma uygunluk kriterini en iyi şekilde karşılayan yapılarla yurt inşaatı yapan şirketler arasına adımızı altın harflerle yazdırdık.

Yurt İnşaatının Olmazsa Olmazı: Dayanıklı Malzeme

Yurt inşaatları, tekrar tekrar altyapı düzenlemesinin ve tesisat yenilenmesinin içerisinde kalmakta olan öğrenciyi yorması nedeniyle sağlam malzemeden yapılmalıdır. Yurt inşaatı yapan firmaların da bildiği gibi ani su baskınlarına neden olabilecek kalitesiz su tesisatı, kalmakta olan öğrenciyi de bina sahibini de zor duruma sokar ve tekrarlanması halinde öğrencinin yurtta kalmak istememesine yol açar. Ya da yüksek voltajlı ürün kaldıramayan elektrik tesisatı, öğrencilerin vazgeçilmezi laptopların çalışmasını engelleyerek öğrencinin yurttan soğumasına neden olur. Her iki durum da yurt binasının zarar görmesinin yanında öğrenci kaybı ve kötü şöhrete sebebiyet verir. Bu durumların ortaya çıkmaması için şirket olarak elimizden geleni yapmaktayız. Uzun yıllar kullanılan hastane ve santral  yapılarının da mimarı olarak bizler, bir hastanede gösterdiğimiz özeni yurtta ve apart inşalarında da göstermekteyiz. Bizim için her yapı, altında imzamız olan bir referanstır. Bu nedenle hiçbir yapının hakkımızda kötü şöhret oluşturmasına ve müşterimizi mağdur etmesine izin vermeyiz.

Yurt İnşaatlarında İl Faktörü

Yurt inşaatlarının büyüklüğü ve konumlandırılması illere göre değişiklik göstermektedir. Yurt inşaatı yapan firmalar Ankara’da genellikle bina formatında ve il merkezine yakın konumlandırılır. Bu sayede öğrencilerin yaşam merkezine ulaşımları kolaylaştırılmış olur. Bunun yanında Ankara için diğer kriter de kampüslere yakınlıktır. Üniversite öğrencileri için yapılan yurtların, üniversite binalarına yakın olması hedeflenir. Ancak örneğin yurt inşaatı yapan firmalar Ünye’de, yakın üniversitenin bulunmaması nedeniyle fazla faal değildir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

Ünye İnşaat Firması

Ünye inşaat Şirketi